فروش کابل فیبر نوری و تجهیزات شبکه

خدمات فیبر نوری، فیوژن فیبر نوری، اجرای شبکه های فیبر نوری، مفصل بندی فیبر نوری، طراحی و تست و راه اندازی شبکه، دوربین تحت شبکه ((IP،

- تست OTDR و Power meterو فلوک

- مشاوره رایگان

- ارسال نیروی متخصص در کمترین زمان

- خدمات 24 ساعته فیبر نوری و شبکه های مسی در سراسر کشور

- بسترسازی شبکه

- سینی گذاری

- حفاری و منهول گذاری

- کابل کشی هوایی

- مفصل بندی فیبر نوری

- نصب پچ پنل فیبر نوری RACK MOUNT,WALL MOUNT

- طراحی و راه اندازی سرور روم

فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS



تجهیزات فیبر نوری:

- کابل مالتی مود و سینگل مود

- کابل فیبر نوری OutDoor

- کابل فیبر نوری Indoor

- کابل فیبر نوری In\Out

- مفصل فیبر نوری

- باکس فیبر نوری

- پچ پنل فیبر نوری

- آداپتور فیبر نوری

- پچ کورد فیبر نوری

- پیگتیل فیبر نوری

تجهیزات شبکه مسی:

- کابل شبکه Cat 7, Cat 6a, Cat 6, Cat5e

- پچ پنل ، رک

- پچ کورد و کیستون

- سوکت شبکه



برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت مراجعه فرمایید یا با مشاورین ما تماس بگیرید.

تماس سریع: 09121343523

Info@hamsooertebat.ir

www.hamsooertebat.ir


دانلود رزومه کاري و نمونه کارهاي اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود ليست قيمت اين اگهي ( فاقد لينک )
دانلود کليپ اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود مقاله ي اين آگهي ( فاقد لينک )
تاريخ به روز رساني ۲۶ مهر ۹۶
تاريخ انقضا ۲۷ اسفند ۹۵
کارشناس فروش 114
تعداد نمايش 151
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar

شهر تهران

02188945776
محمد قربانی
http://hamsooertebat.ir/
بهترین روش برای پاک کردن لکه از مبل

بهترین روش برای پاک کردن لکه از مبل

  اگر قصد نظافت مبلمان خانه را دارید این مطلب می تواند به شما کمک کند. ۱ –...(ادامه)

فوت و فن های خرید مبلمان خوب

فوت و فن های خرید مبلمان خوب

حتی اگر در ذهن خود دقیق بدانید چه سبک و نوع مبلمانی را بیشتر دوست دارید و همه ویژگی ها را نیز مشخص کرده باشید، باز هم دغدغه کیفیت آن وجود خواهد داشت. ...(ادامه)

مبل خوب چه ویژگی هایی داره ؟

مبل خوب چه ویژگی هایی داره ؟

در بازار مبلمان، مبل‌ها براساس ساختمانش...(ادامه)

کاربردهای مختلف سلفون در خانه

کاربردهای مختلف سلفون در خانه

سلفون آشپزخانه برای تازه نگه داشتن غذا استفاده می‌شود، اما کاربردهای دیگری خارج از آشپزخانه دارد. * با سلفون می‌توان رنگ، ترکیبات رنگ...(ادامه)

تعریف سلفون

تعریف سلفون

سلفون نام...(ادامه)

آخرين آگهي هاي ارسالي گروه خدمات سخت افزاری و شبکه
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: