فروش کابل فیبر نوری و تجهیزات شبکه

خدمات فیبر نوری، فیوژن فیبر نوری، اجرای شبکه های فیبر نوری، مفصل بندی فیبر نوری، طراحی و تست و راه اندازی شبکه، دوربین تحت شبکه ((IP،

- تست OTDR و Power meterو فلوک

- مشاوره رایگان

- ارسال نیروی متخصص در کمترین زمان

- خدمات 24 ساعته فیبر نوری و شبکه های مسی در سراسر کشور

- بسترسازی شبکه

- سینی گذاری

- حفاری و منهول گذاری

- کابل کشی هوایی

- مفصل بندی فیبر نوری

- نصب پچ پنل فیبر نوری RACK MOUNT,WALL MOUNT

- طراحی و راه اندازی سرور روم

فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS



تجهیزات فیبر نوری:

- کابل مالتی مود و سینگل مود

- کابل فیبر نوری OutDoor

- کابل فیبر نوری Indoor

- کابل فیبر نوری In\Out

- مفصل فیبر نوری

- باکس فیبر نوری

- پچ پنل فیبر نوری

- آداپتور فیبر نوری

- پچ کورد فیبر نوری

- پیگتیل فیبر نوری

تجهیزات شبکه مسی:

- کابل شبکه Cat 7, Cat 6a, Cat 6, Cat5e

- پچ پنل ، رک

- پچ کورد و کیستون

- سوکت شبکه



برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت مراجعه فرمایید یا با مشاورین ما تماس بگیرید.

تماس سریع: 09121343523

Info@hamsooertebat.ir

www.hamsooertebat.ir


دانلود رزومه کاري و نمونه کارهاي اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود ليست قيمت اين اگهي ( فاقد لينک )
دانلود کليپ اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود مقاله ي اين آگهي ( فاقد لينک )
تاريخ به روز رساني ۳ خرداد ۹۶
تاريخ انقضا ۲۷ اسفند ۹۵
کارشناس فروش 114
تعداد نمايش 105
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar

شهر تهران

02188945776
محمد قربانی
http://hamsooertebat.ir/
رولزرویس، یکی از عجیب‌ترین و گرانبهاترین برندهای اتومبیلهای جهان

رولزرویس، یکی از عجیب‌ترین و گرانبهاترین برندهای اتومبیلهای جهان

اتومبیل رولزرویس(Rolls-Royce) یکی از معروف‌ترین و گرانبهاترین و بهترین و ساکت‌ترین و محکم‌ترین اتومبیلهای موجود جهان است. گفته میشود لورنس معروف تمام فعالیتهای سیاسی و جاسوسی خود را در تمام مدت عمر ب...(ادامه)

کیس wello آی‌فون، برای اندازه‌‌گیری فشار خون، دما، تعداد تنفس و ضربان قلب و میزان اکسیژن خ

کیس wello آی‌فون، برای اندازه‌‌گیری فشار خون، دما، تعداد تنفس و ضربان قلب و میزان اکسیژن خ

در یک سال اخیر بازار انواع حسگرهای شاخص‌های حیاتی و پایشگرهای میزان فعالیت فیزیکی زیاد شده است. در دنیای غرق در فناوری، همه به دنبال سلامتی و تناسب اندام هستند و طبیعی است که به بخواهند به سادگی و به ...(ادامه)

آی‌فون ۵s حتی بعد از تمام شدن شارژ هم حرکات کاربران را رصد می‌کند!

آی‌فون ۵s حتی بعد از تمام شدن شارژ هم حرکات کاربران را رصد می‌کند!

معمولا تصور ما این است که بعد از درآوردن باتری یک گوشی یا تمام شدن کامل شارژش، گوشی دیگر هیچ کارایی خاصی نمی‌تواند داشته باشد. اما به تازگی یکی از کاربران سایت ردیت به نام Glarznak متوجه نکته جالبی ش...(ادامه)

نخستین کفش هوشمند دنیا به یاری افراد نابینا می‌آید

نخستین کفش هوشمند دنیا به یاری افراد نابینا می‌آید

این روزها تا صحبت از وسایل پوشیدنی هوشمند می‌شود، به یاد عینک‌ها یا ساعت‌های هوشمند می‌افتیم، اما کارکرد این وسایل می‌تواند چیزی فراتر از اینها باشد و واقعا زندگی بعضی از ماها را که دچار ناتوانایی‌های...(ادامه)

عکس‌هایی جالب‌توجه که با میکروسکوپ الکترونی ثبت شده‌اند!

عکس‌هایی جالب‌توجه که با میکروسکوپ الکترونی ثبت شده‌اند!

فرانک مجیدی: ذرات گرد و غبار: گرد و خاک همه‌جا هستند و خلاصی از آن‌ها ممکن نیست، اما خب، باید پذیرفت که این انگل‌ها هم همراهش هستند که با چشم غیرمسلح قابل رؤیت نیستند. مایت‌ها یا هیره‌ها: مایت‌ها موج...(ادامه)

گوگل دوربین‌هایش را به زیر دریاهای مجاور سیدنی هم می‌برد

گوگل دوربین‌هایش را به زیر دریاهای مجاور سیدنی هم می‌برد

سرویس «استریت ویو»ی گوگل تا به حال ما را به جاهای زیادی برده است: ونیز، جزایر گالاپاگوس، کوه اورست، شهر متروکی که بعد از حادثه نیروگاه فوکوشیما به این سرنوشت گرفتار شده است. اما در تازه‌ترین برنامه، ...(ادامه)

آخرين آگهي هاي ارسالي گروه خدمات سخت افزاری و شبکه
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: